Cudowny Świat Kwiatów Karolina Tamiłowska

Znicz szkło mrożone

Dodano: 2023-08-30  • Telefon: +48 575 055 158
  • Adres: Bolesława Chrobrego 38
  • Kod pocztowy: 05-500
  • Miejscowość: Łbiska
  • Domena: https://cudownekwiaty.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Poszukując dostawcy sadzonek kwiatów ogrodowych, rabatowych czy na taras, warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali pracownicy firmy ogłaszającej się na stronie cudownekwiaty.pl. Dostawca na bieżąco rozszerza listę sprzedażową o nowe produkty. Proponuje bogaty wybór roślin ozdobnych z własnej rozsady, z opcją odbioru osobistego lub też wysyłanych kurierem na terenie całego kraju.

Pod podanym linkiem można znaleźć także różnego rodzaju akcesoria na cmentarz. Podstawą oferty jest znicz ze szkła mrożonego, dostępny w wielu wersjach, takich jak model o kształcie kuli, stożka bądź bryły, z napisami lub bez. Mnogość wzorów sprawia, że klient z pewnością znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Sklep realizuje zamówienia pojedyncze oraz hurtowe. Obsługa zaprasza odbiorców biznesowych prowadzących sprzedaż akcesoriów cmentarnych do nawiązania stałej współpracy. Gwarantuje zawsze terminowe dostawy zniczy i innych ozdób przeznaczonych na płyty nagrobne lub do postawienia w kolumbariach.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

BTL Polska Sp.z o.o.

https://btlaesthetics.pl

Warszawa

Qdent Warszawa

https://www.qdent.pl/

Warszawa

Eventomat

https://eventomat.pl/